The Erzurum Otel

Takipte Kalın:

Unutulmaz bir tatil deneyimi için The Erzurum Hotel'e hoş geldiniz!

The Erzurum Hotel, olarak konforlu ve lüks bir konaklama deneyimi sunuyoruz.  Erzurum Otelleri arasında Kış tatili ve iş seyahatleriniz için bu konforu yaşamaya davet ediyoruz.

Tatil ve İş Ziyaretleriniz için Konforlu bir Seçenek.

Kış ve Yüksek irtifa kamp merkezi sporlarıyla öne çıkan otel, 12 ay boyunca Erzurum ve çevresine yüksek standartlarda hizmet sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca şehir merkezine yakınlığıyla şehir oteli olarak da öne çıkmaktadır.

The Erzurum Hotel 2100 m yükseklikte, Erzurum Palandöken Dağları’nın eteğinde, modern otel mimarisine uygun olarak dizayn edilen The Erzurum Hotel 2.813 m2 alan üzerine toplam da 4.932 m2 kapalı alana sahiptir. Toplam da 72 oda (1 engelli odası) 147 yatak ve 190 kişiliktir.

 

Erzurum şehir merkezine 2 km mesafede  konumlanan Otelimiz, Kış döneminde Oda Kahvaltı ve Half Board, yaz döneminde BB/HB/FB sistemleri ile Dünya ve Türkiye’nin en güzel doğal kayak pistlerine sahip olan Erzurum Palandöken’de konfor, adrenalin ve eğlence tutkunlarını zirvede buluşturuyor.

 

Restaurantlarımız

Karaz Restaurant:  (100 m2)-80 Kişilik / odalarda konaklayan misafirler için Restaurant ve A la carte olarak hizmet vermektedir. Ayrıca 10 kişilik Executive VIP Lounge olarak hizmet vermektedir. Alkolsüz içecekler servis edilir.

 

Kalikala Bar: (200 m2)-100 Kişilik / Ana Restaurant olarak hizmet vermektedir. A la carte yiyecek menü, yerli ve alkolsüz içecekler servis edilir / Tüm misafirlerin kullanımına açıktır

 

Lobby Bar: A la carte snack menü, yerli ve alkolsüz içecekler servis edilir / Tüm misafirlerin kullanımına açıktır.

 

Karin Roof Teras Bar: A la carte yiyecek menü, yerli ve alkolsüz içecekler servis edilir / Tüm misafirlerin kullanımına açıktır.

Hizmet Saatleri:
07.00 – 10.00 Kahvaltı
19.00 – 22.00 Akşam Yemeği

Oda kahvaltı konaklamalarda sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir. Yarım pansiyon konaklamalarda ise sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan yiyecekler ücretlidir. 

Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir. Sezon yoğunluğuna göre yemekler set menü ve açık büfe olarak verilebilir. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretlidir.

Otelimiz mini barı alkolsüz ürünlerden oluşmakta olup, Tesiste alkol ürünleri ve servisi bulunmamaktadır.

tr_TRTürkçe