Hava Durumu:

Arama:

Takipte Kalın:

Comfort Oda

En az 35 metrekare olan 25 adet Comfort Odamız, dağ manzarasının  büyüsü ile üstün konfor ve modern tasarımın birleşimini siz misafirlerine sunmaktadır. Comfort Odalar’da bir adet king-size yatak, uydu kanalları, kablo ve interaktif kanallar ile LCD televizyon, mini bar ve elektronik kasa bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızın ferah banyosunda yağmur duş başlıklı geniş duş bulunmaktadır.

2 Kişi
1 Double Yatak
35 m²

Toplam Oda Sayısı:

25

Superior Oda

En az 38 metrekare olan 38 adet Superior Odamız, dağ manzarasının  büyüsü ile üstün konfor ve modern tasarımın birleşimini siz misafirlerine sunmaktadır. Superior Odalar’da bir adet king-size ve tek kişilik yatak, uydu kanalları, kablo, ve interaktif kanallar ile LCD televizyon, minibar ve elektronik kasa bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızın ferah banyosunda yağmur duş başlıklı geniş duş bulunmaktadır.

3 Kişi
1 King Size / 1 Single Yatak
38 m²

Toplam Oda Sayısı:

38

Twin Oda

En az 35 metrekare olan 1 adet Twin Odamız, dağ manzarasının büyüsü ile üstün konfor ve modern tasarımın birleşimini siz misafirlerine sunmaktadır. Twin Odalar’da iki adet tek kişilik  yatak, uydu kanalları, kablo ve interaktif kanallar ile LCD televizyon, mini bar ve elektronik kasa bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızın ferah banyosunda yağmur duş başlıklı geniş duş bulunmaktadır.

2 Kişi
2 Single Yatak
35 m²

Toplam Oda Sayısı:

1

Triple Oda

En az 35 metrekare olan 8 adet Triple Odamız, dağ manzarasının büyüsü ile üstün konfor ve modern tasarımın birleşimini siz misafirlerine sunmaktadır. Triple Odalar’da üç adet tek kişilik  yatak, uydu kanalları, kablo ve interaktif kanallar ile LCD televizyon, mini bar ve elektronik kasa bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızın ferah banyosunda yağmur duş başlıklı geniş duş bulunmaktadır.

3 Kişi
3 Single Yatak
35 m²

Toplam Oda Sayısı:

8

Connection Oda

En az 90 metrekare olan 10 adet Connection Odamız, 5 adet comfort ve 5 adet superior odanın birbirine geçişinden oluşmaktadır. dağ manzarasının büyüsü ile üstün konfor ve modern tasarımın birleşimini siz misafirlerine sunmaktadır. Connection Odalar’da iki adet tek kişilik bir adet king-size  yatak, uydu kanalları, kablo ve interaktif kanallar ile LCD televizyon, mini bar ve elektronik kasa bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızın ferah banyosunda yağmur duş başlıklı geniş duş bulunmaktadır.

10 Kişi
5 Double Yatak
90 m²

Toplam Oda Sayısı:

10

The Erzurum Hotel Palandöken Kayak Merkezi
???? Bize Ulaşın